WVGFAUXA Driver Board,Compatible For LittleSwan,Washing Machine Drive Motor ZXGN-420-8-116L 40V 178V 38Hz 1013Hz 70W 420W Washer Parts
Description
  • Driver Board,Compatible For LittleSwan,Washing Machine Drive Motor ZXGN-420-8-116L 40V 178V 38Hz 1013Hz 70W 420W Washer Parts
Additional information
Manufacturer
WVGFAUXA
Product Group
Home
EAN
Part Number
WVGFAUXA
Model
Color
1pcs
Item Weight
0.11 Pounds
Size
One Size
Number Of Items
1
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “WVGFAUXA Driver Board,Compatible For LittleSwan,Washing Machine Drive Motor ZXGN-420-8-116L 40V 178V 38Hz 1013Hz 70W 420W Washer Parts”